Kontakt

DZIAŁ TECHNOLOGI PRODUKCJI ROLNICZEJ

minikowo2

Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie

Dawid Skotnicki
Kierownik Działu Technologii Produkcji Rolniczej
e-mail: dawid.skotnicki@kpodr.pl
tel. 52 386 72 34,  723 692 565

Małgorzata Kołacz
Główny specjalista ds. sadownictwa i ochrony roślin
Sadownictwo, integrowana produkcja i ochrona roślin, program rolnośrodowiskowy, BHP
e-mail: malgorzata.kolacz@kpodr.pl
tel. 52 386 72 40, 667 662 836

Natalia Narewska
Główny specjalista ds. łąkarstwa, roślin pastewnych i ochrony roślin
Rośliny pastewne, łąki, program rolnośrodowiskowy, ochrona roślin uprawnych, OSN
e-mail: natalia.narewska@kpodr.pl
tel. 52 386 72 37, 506 392 582

Adam Piszczek
Główny specjalista ds. odnawialnych źródeł energii, roślin oleistych i nawożenia
Zboża, rośliny oleiste i bioenergetyczne, odnawialne źródła energii, technika rolnicza
e-mail: adam.piszczek@kpodr.pl
tel. 52 386 72 37, 667 662 809

Anna Mońko-Łanucha
Starszy specjalista ds. produkcji zwierzęcej
e-mail: anna.monko@kpodr.pl
tel. 52 386 72 19, 695 423 700

Piotr Dorszewski
Główny specjalista ds. żywienia zwierząt gospodarskich
e-mail: piotr.dorszewski@kpodr.pl
tel. 52 386 72 19

Daria Andrzejewska
Specjalista ds. produkcji zwierzęcej
e-mail:  daria.andrzejewska@kpodr.pl
tel. 52 386 72 19, 723 692 564

Josip Zubac
Specjalista ds. produkcji roślinnej
e-mail: josip.zubac@kpodr.pl
tel. 52 386 72 36, 723 692 569

Mirosława Wajnert
Specjalista ds. innowacji
e-mail: miroslawa.wajnert@kpodr.pl
tel. 52 386 72 36, 605 329 220

Karolina Grzybowska
Specjalista – broker innowacji
e-mail: karolina.grzybowska@kpodr.pl
tel. 52 386 72 36, 506 392 900

Oddział w Przysieku

Marek Radzimierski
Główny specjalista ds. zbóż 
Zboża, ochrona środowiska na obszarach wiejskich, produkcja roślinna, doświadczenia polowe
e-mail: marek.radzimierski@kpodr.pl
tel. 56 611 09 22, 506 392 682

Andrzej Siennicki
Główny specjalista ds. mechanizacji i bhp w gospodarstwie
Mechanizacja rolnictwa, BHP w gospodarstwie rolnym, technika ochrony roślin
e-mail: andrzej.siennicki@kpodr.pl
tel. 56 611 09 07, 506 392 672

Marta Lewandowska
Starszy specjalista ds. produkcji zwierzęcej
e-mail: marta.lewandowska@kpodr.pl
tel. 56 611 09 10

Oddział w Zarzeczewie

Tomasz Bieliński
Główny specjalista ds. grup producentów rolnych
Grupy producentów rolnych i ogrodniczych
e-mail: tomasz.bielinski@kpodr.pl
tel. 54 255 06 38, 723 692 541

Piotr Borczyński
Główny specjalista ds. warzywnictwa
Warzywnictwo, integrowana produkcja
e-mail: piotr.borczynski@kpodr.pl
tel. 54 255 06 22, 506 392 696

Bartłomiej Lubiński
Starszy specjalista ds. bydła
Chów i hodowla bydła
e-mail: bartlomiej.lubinski@kpodr.pl
tel. 54 255 06 06, 723 692 557

Stanisław Piątkowski
Główny specjalista ds. trzody chlewnej i koni 
Produkcja trzody chlewnej i koni
e-mail: stanislaw.piatkowski@kpodr.pl
tel. 54 255 06 16, 723 692 562

Adrian Stankiewicz
Starszy specjalista ds. pszczelarstwa
Pszczelarstwo
e-mail: adrian.stankiewicz@kpodr.pl
tel. 54 255 06 29

Agnieszka Szczepańska
Starszy specjalista ds. zbóż i roślin oleistych i pastewnych
e-mail: agnieszka.szczepanska@kpodr.pl